izmir çiçek

İzmirde çiçekçileri  - İnsan hayatınızdaki en güzel çiçektir sevgili.Bizi hayata bağlayan, umutlarınızı arttıran, hayallerinize yaklaşmanıza yardımcı olan, size sarıldığında sıcaklığıyla içimizi ısıtan, sözlerimizin mimarı, .Her şeyimizdir.

Sevgilinin değeridir paha biçilmeyen tek şey. Hayatınızda çıkacağınız en güzel yolculuk onunla yaptığınız, söylediğiniz en güzel şarkı onun için yazdığınız ve mutluluk ona armağan etmeye çalıştığınız her şeydir.
İnsan sevdikçe çoğalır kendi dünyasında, sevgili de sevildikçe hayat dolar yaşadığı yıllarda. Sevgiliye çiçek sevginize konan bir böcektir mesela. Sevgiliye çiçek göndermek yüreğini de sevgi göndermektir aslında. Sizinle bütünleşen o özel insana, yalnızca bir gün değil, onu sizle karşılaştıran hayata şükrederek her gün çiçek almalısınız aslında. Yüzünüzdeki mutluluğun, içinizdeki enerjinin, işinizdeki başarının ve hayatınızdaki tadın tek kaynağıdır o.
Romantik adamlar sevgilisinin asla kalbini kırmayanlardır. Hayatınızdaki o güzel insanın kalbidir sizi yaşama sevincine boğan. Ona doğru attığınız her adım sizi hayat karşısında daima ileriye bir yerlere götürecektir. Sevgiliye çiçek göndermek için sakın geç kalmayın, hemen şimdi ona bu güzelliği yapın, çünkü onu bunu gerçekten hak eden biridir. O sizi seven, sizinle bir ömür düşleyen sevgili, bugün elinden tuttuğunuz, yarın elini asla bırakmayacağınız kişidir belki de.
Mutluyken de alırsınız Sevgiliye çiçek, dargınken de. İşte, aranızda ne olursa olsun yanınızda olabilen bir şeydir çiçek. Bu yüzden sevdiğiniz o muhteşem insan için yalnızca birkaç gün değil, sizi sevdiği her gün için bir şeyler yapmalısınız. Size duyduğu aşk ve sizin ona yaşattığınız hayat, birlikte daha güzel şeyleri yapabilme gücü katacaktır gücünüze.
Sevgiliye çiçek göndermek onun ruhuna dokunmaktır inceden, ruhuna dokunduğun sevgilidir seni bir ömür karşılıksız seven. Mevsimler her zaman gelir geçer ve her mevsim taze çiçek bulabilirsin sevgili için. Sevgili, aşkın tazeliğiyle büyür her mevsim ve bu tazelikte gizlidir seni her yeni güne hazırlayan halin.
Sevgiliye çiçek al, dinle kalbinin sesini, sevgilidir seni karşılayan, çaldığında her kapı zili. Hayatına sarılmaktan asla vazgeçme, vazgeçme sevmekten, sevmek seni ayakta tutar, düşmezsin asla kendinden. Sözlerinle dokun kalbine sevgilinin, bırakma sakın elini tut bir ömür boyu. Sana huzur veren de odur, mutluluk aşılayan da, meyvelerini topla bahçenin sevginle doya doya. Sevgiliye çiçek al, ruhunun buna ihtiyacı var, Sevgiliye çiçek göndermek seni de mutlu yapar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>